Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Koszty dostawy

 

DOSTAWA I TERMINY REALIZACJI ZAMÓWIENIA

 

Sprzedający informuje, że stosuje ograniczenia w zakresie kraju dostawy - wysyłka możliwa na terytorium Unii Europejskiej.

 

W przypadku, gdy przedmiot zamówienia ma być dostarczony do miejsca poza granicami Polski, Klient, składając zamówienie, jest poinformowany o łącznej cenie zakupionego Produktu/Produktów, wraz z informacją o obowiązku zapłaty kosztów dostawy, które zostaną sprecyzowane po złożeniu zamówienia (są to koszty, których wysokości nie można ustalić wcześniej). Złożenie zamówienia przez Kupującego następuje poprzez uruchomienie linku dostępnego pod przyciskiem „Zamówienie z obowiązkiem zapłaty” oraz stanowi złożenie przez Klienta oferty zawarcia umowy sprzedaży zamówionego Produktu. Sprzedający po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia zobowiązany jest poinformować Klienta o wysokości opłat należnych za realizację złożonego zamówienia poza granice Polski. Klient jest uprawniony do niezaakceptowania nowego terminu realizacji zamówienia lub kosztów wysyłki i odstąpienia od umowy.

 

Sprzedający nie stosuje domyślnych opcji z ukrytymi płatnościami.

W przypadku złożenia zamówienia nietypowego lub hurtowego koszt dostawy ustalany jest indywidualnie z Klientem.

Na terytorium Polski termin doręczenia zamówienia wynosi od 2 do 10 dni roboczych (od poniedziałku do piątku).

Łączny czas spełnienia świadczenia, naliczany od daty wypełnienia procedury złożenia zamówienia opisanej w niniejszym paragrafie do dostarczenia Produktu na terytorium Polski wynosi maksymalnie 10 dni roboczych.


 

TABELA KOSZTÓW DOSTAWY
PŁATNOŚĆ KURIER
Przelew 29,00 zł
Pobranie 39,00 zł
List Ekonomiczny (nieubezpieczony) 10,00zł
PACZKOMATY (przelew) 25.00 zł

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl